کفپوش EPDM

گرانول ها:

 

Melos   برند برتر در تولید گرانول‌های لاستیکی رنگی برای پوشش‌دهی سطح‌ها در اماکن ورزشی می‌باشد. گرانول‌های لاستیکی ما در سرارسر دنیا برای سیستم‌های پوشش دهی سطح داخل و خارج، با کیفیت بالا استفاده میشوند. گرانول‌ها در ۲۴ رنگ استاندارد موجود می‌باشند. و نیازی به گفتن نیست که هم‌چنین هر رنگی که مورد نظر شما باشد.

با توجه به کیفیت و خواص فیزیکی معمول، محصولات Melos  برای طیف گسترده‌ای از موارد قابل استفاده می‌باشند. ویژگی‌های خاص به علاوه سختی متفاوت و سایز دانه‌های گرانول نتیجه پیشرفت در فرمولاسیون و تکنولوژی آمیزه‌سازی است. همزمان، ما به طور مداوم در حال کار کردن روی گرانول‌های Melos برای بهینه کردن محصولات و ارائه محصولات جدید برای استفاده وسیع‌تر هستیم.

علاوه بر خواص فیزیکی عالی مانند سختی، قابلیت ارتجاع و دوام، ویژگی‌های برجسته گرانول‌های Melos پایداری رنگ و مقاومت به شرایط آب و هوایی و اشعه ماورا بنفش خورشید می‌باشد. فرمولاسیون مقاوم به شعله برای استفاده در فضاهای داخلی نیز مناسب میباشد.  از مواد خام تا محصول نهایی گرانول‌ها تحت بررسی فنی و علمی مداوم در آزمایشگاه Melos هستند.

ویژگی‌های خاص و بی نظیر، گرانول‌های Melos را راه حل ایده‌آل برای گستره وسیعی از کاربردها نموده است.

تاریخچه کارخانه

 

کارخانه Melos، یکی از کارخانجات بین المللی در زمینه تولید گرانول EPDM رنگی است. محصولات تولید شده توسط این کارخانه در مسیرهای دوندگی در زمین بازی بچه ها، در زمین‌های چمن مصنوعی و هم‌چنین برای سطح بدون لغزش در استخرهای شنا، مورد استفاده قرار گرفته اند. گرانول‌های Melos برای تمامی نیازهای شما پاسخ دارد. Melos عملکرد ورزشی را با کاهش دادن احتمال وارد شدن صدمه به ورزشکار بیمه میکند.قابلیت ارتجاعی با ماندگاری بالا، جلوگیری از ایجاد ترمز و پایداری آّب و هوایی برای سیستم‌های کف‌پوش مناسب از نظر اقتصادی و ماندگار و با دوام ، دلیل استفاده گسترده از گرانول‌های Melos در طیف وسیعی از سیستم‌های کف‌پوش، چه در فضای داخلی و چه خارجی، می‌باشد. گرانول‌ها را میتوان برای ایجاد رنگ دلخواه برای پیشنهاد به معماران و طراحان پارک و فضای باز با یکدیگر ترکیب کرد. Melos گرانول‌های خود را در ابعاد متفاوت دانه برای انواع مختلف تاسیسات کف‌پوش پیشنهاد می‌کند.

محصولات

 

برای تولید گرانول‌های EPDM فقط از بهترین مواد خام، با عملکرد بالای لاستیک‌های سنتزی، استفاده می‌شود. آزمایشگاه ما تمام مراحل تولید را برای اطمینان از مقاومت به سایش و مقاومت به UV، برای تولید محصول با کیفیت بی‌نظیر، زیر نظر دارد.